REGULAMIN

Niniejsza strona internetowa jest własnością firmy:

Krzysztof Czekajło Nails World

Barlickiego 1/13

50-324 Wrocław

Adres korespondencyjny:

Krzysztof Czekajło Nails World

Jana Długosza 59-75 2p

51-162 Wrocław

NIP: PL8981863301

REGON: 930457739

 1.  Niniejsza strona internetowa, a w tym jej struktura, układ graficzny, teksty, zdjęcia i grafika oraz prezentowane prace stanowią wyłączną własność Krzysztof Czekajło Nails World oraz podlegają prawnej ochronie zgodnie z ustawą z dnia 4 lutego 1994r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (tj. Dz. U. z 2000r., Nr 80, poz. 904, z późn. zm.).
 2.  Zdjęcia na stronie www.e-chinaservice.com są własnością Krzysztof Czekajło Nails World, a jej właściciel nie wyraża zgody na ich powielanie.
 3.  Żadna część niniejszej strony internetowej, a w szczególności teksty, zdjęcia, grafika i znaki towarowe, nie może być rozpowszechniana, zarówno w publikacjach elektronicznych (w tym również na innych stronach WWW), jak i w formie drukowanej, bez zgody Krzysztof Czekajło Nails World.
 4.  Wszelkie inne znaki towarowe, nazwy i logo zawarte na niniejszej witrynie są znakami towarowymi lub zastrzeżonymi znakami towarowymi będącymi prawną własnością swoich prawowitych właścicieli.
 5.  O zmianach regulaminu i ich zakresie Klienci będą powiadomieni poprzez zakładkę AKTUALNOŚCI na stronie www.e-chinaservice.com. Powiadomienie zostanie wysłane co najmniej 14 dni przed wejściem w życie nowego regulaminu.
 6.  W sprawach nie uregulowanych niniejszym regulaminem stosuje się odpowiednie obowiązujące przepisy prawne.
 7.  Na stronie dostępne są następujące formy płatności: przelew bankowy, PayPal lub PayU.
 8. Proces składania i realizacji zamówienia:
  • Po akceptacji przez Państwa faktury proforma należy dokonać wpłaty na nasze konto bankowe.
  • Po otrzymaniu zapłaty, składamy zamówienie u naszego sprawdzonego producenta.
  • Towar zostaje dostarczony na nasz magazyn w Chinach.
  • Następnie wysyłamy go na nasz magazyn we Wrocławiu.
  • Dokonujemy wszelkich formalności związanych z importem towarów do Polski.
  • Następnie towar zostanie wysłany do Państwa z naszego magazynu we Wrocławiu.
 9. Czas nadania towaru z Chin do Polski wynosi maksymalnie 14 dni roboczych.
 10. Czas dostawy towaru z Chin do Polski zależny jest od wyboru formy dostawy przez klienta:
  • Samolot – maksymalnie 7 dni roboczych, koszt 30 zł netto / 1 kg
  • Pociąg – maksymalnie 30 dni roboczych, minimalne zamówienie 1000 kg, koszt 7 zł netto / 1 kg
  • Fracht morski LCL – maksymalnie 50 dni roboczych, minimalne zamówienie 2000 kg, koszt 4 zł netto / 1kg
  • Fracht morski FCL – maksymalnie 50 dni roboczych, koszt 10000 zł netto / 4800 kg
 11. Czas nadania towaru z naszego magazynu we Wrocławiu wynosi maksymalnie 3 dni robocze.
 12. Wszystkie ceny są cenami netto i są widoczne po zalogowaniu.
 13. Towar nie podlega zwrotowi.
 14. W celu rozpatrzenia reklamacji towar należy dostarczyć na nasz magazyn we Wrocławiu. Przed jego wysyłką prosimy o kontakt. Dane kontaktowe znajdą Państwo na podstronie KONTAKT. Czas rozpatrzenia reklamacji wynosi 30 dni.
 15. Do każdego zamówienia wystawiamy fakturę VAT.
 16. Oferta przeznaczona jest tylko i wyłącznie do firm.
 17. Administratorem danych osobowych w rozumieniu ustawy o ochronie danych osobowych jest Krzysztof Czekajło Nails World z art. 24 ust. 1 pkt. 1 Ust. O ochronie danych osobowych.
 18. Składając zamówienie Klient wyraża zgodę na umieszczenie swoich danych osobowych w bazie danych firmy Krzysztof Czekajło Nails World z siedzibą w Barlickiego 1/13, 50-324 Wrocław.
 19. Dane osobowe wykorzystywane są wyłącznie do realizacji zamówień oraz pod warunkiem wyrażenia zgody przez Klienta – w celu informowania o nowych produktach, usługach oraz promocjach oferowanych przez sklep www.e-chinaservice.com i nie będą udostępniane innym podmiotom.
 20. Klient ma prawo do wglądu do własnych danych osobowych oraz ich poprawek, a także usunięcia z bazy danych.
 21. Powierzone dane osobowe są przechowywane przy zachowaniu zasad oraz zabezpieczeń zgodnych z wymaganiami określonymi w obowiązujących w Rzeczpospolitej Polskiej przepisach prawa, takich jak:
  – Ustawie z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. Nr 101 z 2002 r. poz.926, z późn. zm.)
  – Ustawie z dnia 18.07.2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. Nr 144, poz. 1204 z poźn. zm.)
  – Rozporządzeniu Ministra Spraw Wewnętrznych i Administracji z dnia 29.04.2004 r. w sprawie dokumentacji przetwarzania danych osobowych oraz warunków technicznych i organizacyjnych jakim powinny odpowiadać urządzenia i systemy informatyczne służące do przetwarzania danych osobowych (Dz. U. Nr 100, poz.1024).
 22. Nie ponosimy żadnej odpowiedzialności za opóźnienia związane z transportem towaru. Towar może zostać zatrzymany do inspekcji celnej w Chinach i w Europie. Ponosimy wszelki koszta związane z inspekcją celną. Każda inspekcja towaru może trwać około 7 dni roboczych. Nie ponosimy również odpowiedzialności za opóźnienia związane z samym przewozem towaru. Mogą to być np. opóźnienia pociągów w zimie, przeładowane porty lub lotniska itd.
 23. Istnieje możliwość kredytowania zamówień. Koszt kredytowania ustalany jest indywidualnie.  Wymagana jest wpłata zaliczki brutto i opłacenie całych kosztów transportu brutto. Pozostała część za zamówienie wpłacana jest w momencie gdy towar jest już w Polsce. Od momentu dostarczenia towar na nasz magazyn we Wrocławiu, klient ma 7 dni na wpłatę reszty kwoty za zamówienie. W przeciwnym razie zaliczka przepada. Zaliczka jest bezzwrotna i nie ma możliwości wycofania się z zamówienia.

Wprowadziliśmy kredytowanie zamówień dla nowych klientów, po więcej informacji zapraszamy do kontaktu.